Nabídka ×

Návštěvní kniha rss

Všechny příspěvky jsou průběžně monitorovány administrátorem webu. V případě nalezení vulgárních či jinak nevhodných výrazů v příspěvku bude tento příspěvek z návštěvní knihy vymazán.

Přidat příspěvek >

, Zápach odpovědět
Byli jsme v Chotěboři na dovolené, stavili jsme se v restauraci na oběd, české jídla super, vietnamská taky dobrý, ale dostali nás vietnamci stejně jako minulý rok, měli tam svoji akci cca 20 - 30 vietnamců v pátek večer a v sobotu, mluvili vietnamsky, do kuchyně si chodil kde kdo a jídlo co konzumovali no to byl smrad, oni jsou na to asi zvyklí a mají to jako pochoutku, jsou v Čechách a měli by se podřídit. Všimli jsme si, že dost lidí díky tomu smradu začalo odcházet. Obsluha pomalá, nerozumí a většinou v době obědů se musí chodit platit k baru. Zřejmě nepotřebují asi moc zákazníků a kšeft.
, Jídlo odpovědět
Super, luxusní polévky, chodil jsem tam na oběd celý měsíc po dobu montáží, a po každé jsem si moc pochutnal. Obsluha taky příjemná.
odpověděl(a)
Dobrý den, jsem velice rád, že jste byl u nás spokojen. Jsem kuchař a snažím se, aby byli zákazníci spokojeni a rádi se k nám vraceli.